Czy ktoś rozpoznaje sprawcę zniszczenia samochodu?

fot. KMP w Siemianowicach Śląskich
Siemianowiccy śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie zarysowania powłoki lakierniczej samochodu marki Ford Fiesta. Do zdarzenia doszło 30 marca br. około 8.50 na parkingu przy ulicy Michałkowickiej. Nieznany mężczyzna ostrym przedmiotem zarysował boczne drzwi pojazdu. Akurat naszła na to pokrzywdzona, której udało się za pomocą telefonu komórkowego utrwalić wizerunek sprawcy. Liczymy, że dzięki publikacji wizerunku mężczyzny zostanie on rozpoznany i poniesie odpowiedzialność karną za swój czyn.
REKLAMA

Policjanci z Siemianowic Śląskich prowadzą dochodzenie w sprawie zniszczenia pojazdu, do którego doszło w dniu 30 marca br. Mężczyzna przy użyciu ostrego przedmiotu zarysował powłokę lakierniczą forda fiesty, który zaparkowany był na ulicy Michałkowickiej. Został na tym przyłapany przez pokrzywdzoną, która zdążyła za pomocą telefonu komórkowego utrwalić jego wizerunek. Sprawca uciekł, a pokrzywdzona powiadomiła o tym policjantów. Przeprowadzona natychmiast przez mundurowych penetracja terenu za mężczyzną zakończyła się negatywnie. Śledczy zdecydowali się opublikować zdjęcie sprawcy zrobione podczas ucieczki, licząc na pomoc w ustaleniu jego danych personalnych lub miejsca pobytu. Już niejednokrotnie dzięki opublikowaniu wizerunku przestępcy, udało się ustalić jego tożsamość, a następnie zatrzymać. Informacje można przekazywać telefonicznie do dyżurnego siemianowickiej komendy pod numerem telefonu 47 8531 201 lub 47 8531 255 bądź mailowo kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość i liczymy na Państwa pomoc.

Poszukiwany sprawca zniszczenia samochodu to mężczyzna w wieku około 55-60 lat, średniej budowy ciała, wzrost 168 cm, włosy szpakowate, krótkie, na twarzy okulary lecznicze, ubrany był w ciemne dżinsy, beżowy kaszkiet, kurtkę koloru czarnego, buty czarne. Mężczyzna ten ciągnął wózek na zakupy na dwóch kółkach.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
38559
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Siemianowicach

kiedy
2021-01-22 19:00
miejsce
Siemianowickie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-24 19:00
miejsce
Siemianowickie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany